Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Oameni
FOTOdigital.ro Forum > FOTO DIGITAL > Galerii FOTO > Galerii FOTO generale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
cold_fire
ciudat, chiar nu exista. si sunt fotografii cu oameni care nu se incadreaza nici la "oameni in posturi ciudate", nici in "saracie", nici in "portrete".

the wrong way (nu sunt eu tocmai multumit de cum a iesit, dar fie... mi se pare dezechilibrata din cauza ca atat subiectul, cat si stalpul sunt pe aceeasi parte, iar pe dreapta nu este nimic care sa o reechilibreze...)
cold_fire
si poza, evident...
Anyra
Serbare
Felix33
"Liniste Sufleteasca..."
cold_fire
caractere
cold_fire
cartier
cold_fire
Loto
cold_fire
purgatoriul (studiu)
cold_fire
fratele cel mic
tete
QUOTE(Anyra @ 30 Nov 2004, 23:00)
Serbare

acum am vazut serbarea.
nu stiu adtmosfera ... cu lumanari... e cam sumbra.
BlindGirl
QUOTE(tete @ 11 Dec 2004, 21:18)
QUOTE(Anyra @ 30 Nov 2004, 23:00)
Serbare

acum am vazut serbarea.
nu stiu adtmosfera ... cu lumanari... e cam sumbra.

Mie imi place serbarea.. modul in care sunt dispuse lumanarile mi-a dat impresia la inceput ca e un tort urias. big_smile.gif
cold_fire
just walkin' (acelasi mosulet ca in fotografia lui Ice_Man)
Ice_Man
adica asta smile.gif
zzz
QUOTE(cold_fire @ 11 Dec 2004, 17:30)
cartier

Asta mergea si aici:

http://www.digitalworld.ro/forums/index.ph...227&hl=graffiti
eStatic
Poate mai amuzanta decat cele expuse pana acum.
damarikomu
pescari in Bucureshti
BLiTz
Tinerete vs batranete
BLiTz
Traind
robog00
QUOTE(BLiTz @ 11 Jan 2005, 19:18)
Traind

imi plac mult ambele poze. au mesaj. bravo! cred ca sunt facute in Bucuresti pe Magheru la Ina Center. am dreptate?
tete
vreau sa fac o(doua) mica observatie la ultimele doua fotografii:

- incadrarea prea stransa
- si din partea dreapta a ambelor foto s-a cam taiat putin.

in rest imi plac.
BlaK
o evolutie prea evidenta... se vede ca ai exersat si ca te-ai jucat la maxim cu aparatul... de unde mi-am dat seama de asta??? nu iti mai ies pozele miscate tongue.gif

acum... critica pentru cele 2 poze... ups gresit... fotografii... imi place abordarea si ideea... culorile si contrastul sunt foarte bune... grainul isi face si el treaba...

o singura remarca... in a 2-a poza ai taiat mana personajului cu rama... la o viitoare prelucrate... fii mai atenta... smile.gif

imi place ca au un mesaj...

toate cele bune
BLiTz
M-am jucat cu aparatul mult, dar trebuie sa recunosc ca mai am probleme cu focalizarea care-mi joaca feste...adica imi arata ca a focalizat si acasa nu gasesc focusu...si pierd fotografia sad.gif ...oricum ma bucur ca se vede ca am evoluat biggrin.gif biggrin.gif beer.gif
cold_fire
job
BLiTz
La o plimbare
BLiTz
Ultimii lei
marius
blitz, bine luate ultimele 2 fotografii. Imi plac.
to3oths
E-static - foarte buna fotografie din toate punctele de vedere.
Blitz - Ultimii lei este foarte reusita.
tete
Sta la adapostul unui cavou, un simplu Profesor.
cold_fire
satesc
bogdan3l
salut !

asta e primul meu post pe acest forum si va rog sa fiti ingaduitori cu mine

uitati ce am vazut eu astazi ....

calitatea pozei lasa de dorit pentru ca nici nu i-am lasat timp camerei sa focalizeze .....omul avea vro' 2 metrii si 100 si ceva de kg si nu stiu cum ar fi reactionat daca se intorcea rolleyes.gif

caldura mare santa1.gif
T||und3r
Oameni la lucru.......
BLiTz
Scena de teatru
BLiTz
scena de teatru 2
cold_fire
lazi
cold_fire
partieeeeeee...
cold_fire
dans
yyan
Spectacol
T||und3r
QUOTE(yyan @ 14 Feb 2005, 22:32)
Spectacol

Imi place poza dar parca m-ar fi incantat mult mai mult daca reuseaia sa prinzi toate personajele intregi (fara sa le tai pt cele de la margine). In PS puteai sa le scoti si cred ca ar fi aratat mult mai bine fara ele. Mi-ar fi placut daca la poza mai atasai si o rama dubla, negru cu alb.
Felicitari pt poza si bafta multa in continuare!
yyan
Am incercat sa cuprind in cadru cat mai multi oameni, dar nu am reusit. Daca mai faceam un pas in spate imi intrau in cadru o gramada de lucruri nedorite.
Daca scoteam persoanele de pe margini nu mai corespundea imaginea cu ceea ce am avut eu in cap cand am declansat. Ar fi prea putini spectatori...
BLiTz
O fotografie mai veche, facuta in foto tur 5, peste care am dat din plictiseala si in cautarea disperata de a mai prelucra ceva...un simplu violonist...
Vitzy
Pastel (femeie mergand spre cimitir)

(Sibiu)
T||und3r
Ganduri
Fabyan_mcf
excelenta fotgrafia Ganduri. Felicitari. Imi place mult cum ai impartit fotografia in doua.
cold_fire
fantome
BlaK
QUOTE(cold_fire @ 21 Mar 2005, 10:25)
fantome

incearca totusi si alt ceva... mai nou... wink.gif beer.gif
cold_fire
oricum, asta era mai mult de faza decat de chestie smile.gif) experimentez. daca vroiam sa o fac klumea, bagam blitz slow sync, dar atrageam atentia asupra mea.
BlaK
Vitzy ..cred ca ai vrut sa faci o fotografie mai trista... din pacate culorile acelea nu te vor ajuta!... eu ma gandeam la ceva in genul acesta...

and T||und3r...vezi ca se vede prelucrarea in partea dreapta... toate cele bune! smile.gif
yyan
Undercover
matt
jazz.
cold_fire
mingea
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.