Fotodigital.ro Fotocamera.ro

Welcome Guest ( Log In | Register )

26 Pages V  « < 24 25 26  
Reply to this topicStart new topic
> 5. Cum ati ajuns pe Forum/FD/FC?, Ce v-a determinat sa va inscrieti?
robog00
post 23 Feb 2010, 17:28
Post #501

MODERATOR - cu puteri minime :)

Group: Special Members
From: Bucuresti
Member No.: 908

Te asteptam pe aici, pe forum, cu poze si comentarii cat mai reusite! smile.gif

--------------------
- update: Mai 2011 -=Zaragoza=-

1. MODERATOR cu puteri minime..., dar inca mai pot sa editez postarile in anumite zone ale forumului ;)

2. Cel care mai aprinde lumina din cand in cand pe aici.
Go to the top of the page

+Quote Post
levi87
post 7 Mar 2010, 18:11
Post #502

Junior member
*

Group: Junior Members
Member No.: 14.063

buna ziua smile.gif si eu tot ca alti o data nou aici pe forum .. de pe fotodigital.ro am ajuns aici fotodigital ul mi-la recomandat un amic fotografi foarte frumoase pe acolo... smile.gif deci as vrea sa imi cumpar un aparat si despre asta as dori sa cer cateva pareri .. imi place nikonul mai exact D5000 ul smile.gif m-am uita la cateva comparari cu canon 500D dar ptr un "incepator tot un nikon este mai recomandat asa mi sa parut.. voi ce parere aveti ? as dori sa imi recomandati un obiecti deoarece as vrea sa il iau doar body ma uitat pe ici colo.. smile.gif sa zicem sa se incadreze pana in 1000 lei ... obiectivul.. despre 18-105 pareri proaste peste tot.. mai putin despre 55-200 nu prea am gasit comenturi ce parere aveti ? mi-ar trebui ceva care sa fie bun si ptr lucruri apropiate si ptr chesti mai la distanta smile.gif despre 18-55 din chit cred ca este destul de slab .. smile.gif apropo obiectivele tamron ptr nikon? ce ziceti ? eu cred ca tot cele originale sunt de treaba ? in afara de 55-200 alt obiecti ptr mine? imi recomanda cv . ? unsure.gif multumesc si un week end placut.. smile.gif

+Quote Post
picture_manager
post 11 Mar 2010, 15:50
Post #503

Junior member
*

Group: Members
Member No.: 12.306

Am ajuns aici, din intamplare...cautand pe google alternativa la softpedia care a devenit (forumul foto) sufocand, plinn de certuri, neaveniti care se transformau in critici de arta....and stuff.
Am gasit fotocamera, apoi foto digital, si mi-a placut selectia asta exclusivista facuta de un juriu pregatit.

Multa baftya tuturor!

+Quote Post
bit4u
post 15 Mar 2010, 22:35
Post #504

Junior member
*

From: galati
Member No.: 14.077

Sa fiu sincer a fost o pura intamplare. Umblam de nebun pe diferite site-uri foto si la un moment dat m-am agatat de FOTOdigital.ro. Cateva click-uri si acum iata-ma postand si eu pe forum.

+Quote Post
C.T.Daniel
post 19 Mar 2010, 09:45
Post #505

Junior member
*

Member No.: 13.559

Cutam sa vand vechiul meu aparat 500D, am gasit site-ul la un search pe google.

--------------------
Canon 7D | Canon 50mm f/1.4 | Tokina 11-16mm f/2.8 | Glidecam HD2000 | Rode Video Mic | ...etc |

+Quote Post
rusudumitrucosti...
post 14 Jul 2010, 16:06
Post #506

Junior member
*

Member No.: 14.141

Pai mai postez pe vreo 2 site-uri ,dar vroiam sa mai schimb atmosfera sa cunosc oamenii noi ,pareri idei noi ,si am dat un search pe goagal si am gasit fotodigital am citit cu atentie regulile pac pac si sincer mi-a placut ambientul ,abia astept sa pot posta pentru a primii pareri biggrin.gif

+Quote Post
bursyllac
post 6 Oct 2010, 17:40
Post #507

Junior member
*

Member No.: 14.160

Salutare. Am ajuns pe forum dupa ce mi l-a recomandat cineva. O vreme l-am urmarit fara sa ma inscriu; acum am zis sa purced spre obtinerea statutului de membru tongue.gif

+Quote Post
T||und3r
post 31 Oct 2010, 11:57
Post #508

Golden Member

From: Iasi
Member No.: 1.200

Salutare si bine ai venit!
Sper sa nu fii prea dezamagit dar in perioada asta activitatea pe forumul asta e foarte redusa..... speram ca odata si odata sa-si revina la ceea ce a fost!
Vom vedea.
Toate cele bune!

Tudor

--------------------
1. CaNoN A60
2. 400d
3. 40d
4. 18-55mm + 50mm f1.8 + Tamron 55-200 + 580EX II

www.tudorghioc.ro

+Quote Post
sweetamber
post 22 Nov 2010, 22:42
Post #509

Junior member
*

Member No.: 14.170

Ca multi de aici si eu am vrut sa cumpar un aparat foto. Si novice fiind, am cautat pe google si am ajuns aici.

--------------------
In timpul liber joc jocuri gratis si sunt pasionat de iepuri de rasa.
Uneori ma ocup si cu filmare nunta HD si stiu cateva restaurante non stop.

+Quote Post
miki2
post 14 Jun 2011, 10:30
Post #510

Junior member
*

Member No.: 14.587

Pai mi la recomandat cineva

--------------------

+Quote Post
robog00
post 15 Jun 2011, 22:00
Post #511

MODERATOR - cu puteri minime :)

Group: Special Members
Member No.: 908

QUOTE(miki2 @ 14 Jun 2011, 11:30) *
Pai mi la recomandat cineva

Bine ai venit! Forumul este destul de inactiv de ceva vreme - majoritatea membrilor au renuntat sa mai posteze de la un moment in colo.
Eu si cativa (ii numeri pe degete) mai aprindem si stingem lumina pe aici.
Posteaza poze in zona de galerii generale si voi incerca sa comentez pe cat posibil.
Mult spor!

--------------------
- update: Mai 2011 -=Zaragoza=-

1. MODERATOR cu puteri minime..., dar inca mai pot sa editez postarile in anumite zone ale forumului ;)

2. Cel care mai aprinde lumina din cand in cand pe aici.

+Quote Post
radub85
post 19 Apr 2012, 16:50
Post #512

Junior member
*

Member No.: 14.780

Eu am ajuns aici prin intermediul computergames.ro. Eram in cautarea unui site unde sa imi expun fotografiile, sa primesc laude critici pentru a imi imbunatati stilul. Deocamdata astept aprobarea de membru smile.gif

+Quote Post
DRAKo
post 17 Jan 2013, 20:28
Post #513

Golden Member

From: Oradea
Member No.: 1.584

Am revenit cu placere, dupa cativa ani, pe acest forum.
L-am "rasfoit " si m-a cuprins nostalgia acelor vremuri cand multi dintre noi incepeam sa descoperim tainele fotografiei digitale, invatand unii de la altii. Forumul acesta era scoala noastra, a celor pasionati de imagini, imi amintesc cum deschideam nerabdator calculatorul sa vad ce mai e nou pe forum, ce poze au mai pus colegii fotodigitali. Nu-mi vine sa cred ca au trecut 8 ani de atunci.
Desi lumea digitala a evoluat forumul e pustiu acum.

Sunt foarte curios ce mai faceti voi cei care intretineati atmosfera de aici ? (zzz, robog00, gabi udrea, thunder, icounter, black, to3oths, mihnea sim, mir, umbro, marius, centrino, tiberius, intux si voi ceilalti pe care nu vreau sa va supar ca nu v-am amintit aici) poate o sa raspundeti.

Promit sa revin si maine, poate cineva o sa-mi raspunda!

--------------------
N-ar fi rau sa fie bine!

Nume: Mihai Romeo Bogdan
Aparat: Canon 400D, Tokina 12-24 F4 AT-X Pro, Canon 24-70L F2,8 USM, Canon 70-200L F4 USM, Canon 430EX

Panasonic DMC TZ1

http://www.freewebs.com/fotografika/

+Quote Post
DRAKo
post 20 Jan 2013, 13:56
Post #514

Golden Member

From: Oradea
Member No.: 1.584

Nimeni?

--------------------
N-ar fi rau sa fie bine!

Nume: Mihai Romeo Bogdan
Aparat: Canon 400D, Tokina 12-24 F4 AT-X Pro, Canon 24-70L F2,8 USM, Canon 70-200L F4 USM, Canon 430EX

Panasonic DMC TZ1

http://www.freewebs.com/fotografika/

+Quote Post
zzz
post 4 Mar 2015, 20:56
Post #515

Admin

Group: Admin
Member No.: 6

Se pare ca am trecut cu totii cu bine mai departe.
E firesc.
Sigur ca ducem cu noi nostalgiile intamplarilor fotografice care ne-au alaturat vremelnic.
Au ramas amintirile concretizate in imaginile facute atunci, ca martori discreti ai etapelor prin care multi dintre noi au trecut.
FotoDigital, FotoCamera, Forumul DigitalWorld si FotoTur-urile au fost treptele din scara pe care am urcat-o la timp.
Intre timp. unii au ajuns fotografi, transformand pasiunea in meserie.
Altii si-au perfectionat in continuare tehnica de a fotografia ca amatori, in beneficiul imortalizarii bucuriilor interioare sau exterioare.
Oricum, nu stiu pe nici unul dintre sutele de tineri si foarte tineri pasionati care au trecut prin Forum sau au fost in FotoTur-uri care sa nu mai fotografieze.
Asta-i o boala fara leac care, chiar si atunci cand nu ne devoreaza, totusi ne inteapa si ne sacaie, nu ne da pace, ne trage de maneca.

Am lasat Forumul inca in viata, chiar daca doar dormind, sperand sa viseze frumos.
Cei care l-au insufletit odata sa poata astfel din cand in cand sa treaca pe-aici si sa se minuneze: cat de eroici, cat de naivi si cat de curajosi eram in pasiunea avida de a invata cum sa descoperi frumusetea vietii fotografiind.

--------------------
Kodak Z812IS

+Quote Post
piticu
post 30 Oct 2015, 00:39
Post #516

Senior Member

From: Slobozia, IL
Member No.: 1.585

QUOTE(zzz @ 4 Mar 2015, 19:56) *
Am lasat Forumul inca in viata, chiar daca doar dormind, sperand sa viseze frumos.

Mulțumesc mult smile.gif

--------------------
CARPE NOCTEM !

+Quote Post

26 Pages V  « < 24 25 26
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 22 Oct 2017 - 22:59