Fotodigital.ro Fotocamera.ro

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Exemple - fotografii care ti-au placut, Sa invatam din ce fac altii
robog00
post 8 Feb 2008, 15:29
Post #41

MODERATOR - cu puteri minime :)

Group: Special Members
From: Bucuresti
Member No.: 908

QUOTE(Nebel @ 7 Feb 2008, 14:45) *
Erwin Olaf link

Multumim pentru link! Foarte frumos ce am vazut pe acolo. smile.gif

--------------------
- update: Mai 2011 -=Zaragoza=-

1. MODERATOR cu puteri minime..., dar inca mai pot sa editez postarile in anumite zone ale forumului ;)

2. Cel care mai aprinde lumina din cand in cand pe aici.
Go to the top of the page

+Quote Post
Anca Robu
post 8 Feb 2008, 17:49
Post #42

Advanced Member

Group: Members
From: Bucuresti
Member No.: 7.580

Doi dintre fotografii care m-au impresionat in ultimul timp.

Dariusz Klimczak
http://kleemass.deviantart.com/gallery/

John Galyon
http://photo.net/photos/jgalyon

--------------------

+Quote Post
DRAKo
post 8 Feb 2008, 22:14
Post #43

Golden Member

Group: Members
From: Oradea
Member No.: 1.584

Impresionante imaginile lui erwin olaf

--------------------
N-ar fi rau sa fie bine!

Nume: Mihai Romeo Bogdan
Aparat: Canon 400D, Tokina 12-24 F4 AT-X Pro, Canon 24-70L F2,8 USM, Canon 70-200L F4 USM, Canon 430EX

Panasonic DMC TZ1

http://www.freewebs.com/fotografika/

+Quote Post
Guest_inOrtepUrgent_*
post 16 Jun 2011, 19:17
Post #44

Guests

Curiozitatea ma impinge sa va pun o intrebare: care a fost sau care credeti ca va fi momentul cel mai apreciat din ziua nuntii?
In ceea ce ma priveste pot spune ca intreaga zi a fost extraordinara, de cand am deschis ochii pana ce i-am inchis; intr-adevar totul mi s-a parut atat de minunat, incat a doua zi m-am simtit in oarecare fel frustrata din cauza faptului ca totul s-a petrecut cu o viteza incredibila Asa ca dupa o vreme m-am intrebat ce anume mi-a placut mai mult; cu riscul de a va soca un pic am sa va marturisesc ca nici sfatul, nici biserica, nici petrecerea nu au fost raspunsul la intrebarea mea. astfel pentru mine momentul pe care l-am savurat cu desavarsire a fost sedinta foto; intre ora 11 si 13 am plecat eu , sotul, cumnatul si fotograful in paris sa facem poze; si credeti-ma a fost supppeeeerr de ce? pai din simplul motiv ca timp de 2 ore toata lumea ne-a apartinut doar noua; cadrul era magic, adica insula St Louis, noi doi si restul lumii intelegiti nu? a fost singurul moment al zilei de intimitate pe care l-am putut imparti cu sotul meu; aveam impresia ca plutesc si nu fumasem nici o substanta ilicita , atunci am simtit ca viitorul ne apartine, ca de acum nu vom mai fi doi ci unul singur; cred ca atunci am atins eu fericirea si totul era perfect ei bine recunosc, fotografu mai zicea el stati asa, faceti asa, fugiti in stinga, urcati in dreapta dar nimic nu mai conta; sa nu mai spun ca oamenii erau niste scumpi, treceau si cand ne vedeau se opreau sa ne admire si sa ne felicite, si cum majoritatea erau turisti veniti de pe peste tot cred ca am fost felicitati in vreo 3, 4 limbi diferite, foarte nostima treaba;
Ma scuzati ca m-am lungit, si sper ca nu v-am plictisit dar chiar vroiam sa va imparatsesc si voua acest moment care pt mine a fost deosebit si care acum dupa mai bine de 4 luni de la nunta il retraiesc cu aceeasi intensitate de cate ori ma uit la albumul meu foto.
V-am pupat si astept acum povestioarele voastre

+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 14 Nov 2018 - 17:40